2022-2023ԹԹ.ՈՒՍ․ՏԱՐՎԱ ՍՈՎՈՐՈՂՆԵՐ

ԴԱՇՆԱՄՈՒՐԻ ԲԱժՆԻ ԴԱՍԱՎԱՆԴՈՂ՝ ՄԱՐԻՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ 1 . Զառա Սամսոնյան՝ 2-րդ դասարան 2. ՆարեՊապիկյան 2-րդ դասարան 3. Տիգրան Քոչունց՝ 3-րդ դասարան 4. Հերա Սարքիսսյան՝ 3-րդ դասարան . 5. Արև Կարապետյան՝ 4-րդ դասարան 6. Մարիա Մարգարյան՝ 4-րդ դասարան 7. Գաբրիելլա Համբարձումյան՝ 4-րդ դասարան 8. Գայանե Աթանեսյան՝ 5-րդ դասարան 9. Ռաֆայել Գասպարյան՝ 5-րդ դասարան 10. Մանե Եղիազարյան՝ 5-րդ դասարան 11. Լիա Սողոմոնյան՝ 5-րդ դասարան

Ստուգատես հունիսի 24 ժամը 10։00

Ծրագրում՝ Լիա Սողոմոնյան֊ 1.”էտյուդ” Շիտտե

2. «Маленькая фантазия» Ֆ.Է .Բ ախ
3. «Սոնատինա» Շտեյբելդ

Մանե Եղիազարյան֊ 1.“Էտյուդ” Նիկոլաև
2. “Պյեսա” Բարտոկ

ԱլեքսՄելիքյան ֊ 1, ” Քոչարի
2. Էտյուդ” Գնեսինա
3. “Հովիվ”

Հեա Սարքիսսյան- 1. “Oրորոցային” Ս․ֆիլիպպ
2 “Էտյուդ” .Լ․Շիտտե
3.”Անդանտե” Հայդն

Գաբրիելլա Համբարձումյան1.“Էտյուդ” Գնեսինա
2.”Արիա” Պյորսելլ
3.“Մրցավազք” Ն․Մյասկովսկի

Աննա Մկրտումյան1.”Էտյուդ” Շիտտե
2.“Մենուետ” Մոցարտ

3.”Պար” Գեդիկե

Միլանա Ասլանյան- 1․”Էտյուդ” Չեռնի

2.“Արիոզո” Տյուրկ

3.”Երթ”Շոստակովիչ

Ռաֆայել Գասպարյան- 1.“Էտյուդ” Ֆ․Լեկուպպե

2.“Ծաղրածու” Կաբալևսկի

Արև Կարապետյան- 1.”Էտյուդ” Գուռլիտ

2.”Մենուետ” Մոցարտ

3.”Անդանտինո” Ա․Խաչատրյան

Գայանե Աթանեսյան1.“Ռիգադոն” Ա ․Գեդիկե

Տիգրան Քոչունց- 1. “Սառույցի վրա” Մ․Կռասև

2.Լեհ․ժողովրդական երգ

Զառա Սամսոնյան- 1.“Երգ” Գնեսինա

2.“Նապաստակ” Գալինին

Նարե Պապիկյան – 1.“Հովիվը նվագում է” Տ․ Սալյուտրինսկի

2.“Ճնճղուկ” Ա․Ռուբախ

Մարիա Մարգարյան – 1.“Էտյուդ” Շիտտե

2.“Գութանը հաց եմ բերում” Կոմիտաս

3.“Ուրախ հեքիաթ” Շոստակովիչ

Պատրաստվում ենք դասարանական համերգի

Համերգային ծրագիր 1.Զառա Սամսոնյան֊ “Նապաստակ” Գալինին 2.Նարե Պապիկյան֊ “Пастух играет” Տ.Սալյուտրինսկի 3Գաբրիելլա Համբարձումյան “֊Արիա” Պյորսելլ 4.Միլանա Ասլանյան ֊”Երթ” Դ.Շոստակովիչ 5.Աննա Մկրտումյան֊”Պար” Գեդիկե 6. Լիա Սողոմոնյան ֊ “Էտյուդ”Շիտտե 7.Ռաֆայել Գասպարյան֊ “Ծաղրածու” Դ.Կաբալևսկի 8.Մարիա Մարգարյան֊ Կոմիտաս “Գութանը հաց եմ բերում” 9. Արև Կարապետյան “Անդանտինո” Արամ Խաչատրյան

Հաշվետվություն ապրիլ ամիս

ԴԱՍԱՑՈՒՑԱԿ Երկուշաբթի Երեքշաբթի 13.30- Աննա Մկրտումյան 13.00 – Նարե Պապիկյան 14.10 – Գայանե Աթանեսյան 13.40 – Տիգրան Քոչունց 14.50 – Սոլֆեջիո 14.20 – Միլանա Ասլանյան 15.15 – Անահիտ Համբարձումյան 15.00 – Հերա Սարքիսսյան 15.55 – Մարիա Մարգարյան 16.35- Լիա Սողոմոնյան 15.40 – Ալեքս Մելիքյան 16.50- Գաբրիելլա Համբարձումյան 16.20 – Ռաֆայել Շորեքշաբթի Հինգշաբթի 13.00- Զառա Սամսոնյան 13.00- Նարե Պապիկյան 13.40- Գայանե Աթանեսյան 13.40- Տիգրան Քոչունց 14.20- Մանե Եղիազարյան 14.20 – Հերա Սարքիսսյան 15.00-Արև Կարապետյան 15.00 – Անահիտ Համբարձումյան 15.40 -Մարիա Մարգարյան 15.40 – Միլանա Ասլանյան 16.40-Լիա Սողոմոնյան 16.40- Գաբրիելլա Համբարձումյան

Ուրբաթ 13.00 – Զառա Սամսոնյան 13.40 – Աննա Մկրտումյան 14.20 – Արև Կարապետյան 15.00- Սոլֆեջիո 15.15 -Մանե Եղիազարյան 15.55- Ալեքս Մելիքյան 16.40- Ռաֆայել Գասպարյան

Ապրիլ ամսվա կատարված աշխատանքը Ապրիլի 8-ին համերգ ստուգատես ՝ Մարիա Մարգարյան Նվագակցություն

1֊ին կիսամյակի ուսումնական ծրագիր

1.Զառա Սամսոնյան – “Этюд” Гнесина 2.Հերա Սարքիսսյան -“На льду” М.Красев, “Этюд” Гнесина 3.Անահիտ Համբարձումյան- “Раз морозною зимой,Л. Книппер 4.Միլանա Ասլանյան-“Песня”Гнесина, “Етюд” Гнесина 5.Մարիա Մարգարյան- “Этюд” Шмитд, “Казачок” украинская народная песня 6.Աննա Մկրտումյան-“Ёжик” Кабалевский , “Украинкая народная песня” 7.Արև Կարապետյան – “Пьеса” Жерман 8. Լիա Սողոմոնյան -Бетховен ” Немецкий танец”, Мясковский “Напергонки 9.Սյուզաննա Մարգարյան – “Висла” Васильев Буглай ,”Журавель” украинская народная песня 10.Ալեքս Մելիքյան – “Этюд” Е.Гнесина